Představení

Jsem speciální pedagog s kratší praxí v mateřské škole, dále jsem se věnovala práci v Centru volného času Lužánky Brno. Mnohé mne naučily mé vlastní děti. Dnes již dospělý Matyáš mě nejdříve prozkoušel z logopedie (koktavost), a následně trénoval moji trpělivost (ADHD, dysgrafie). Přivedl mě až k domácímu vzdělávání, stala jsem se jeho učitelkou v 8. a 9. ročníku, a s vyznamenáním ukončil ZŠ v domácí škole. Dospívající Viktorka s velikou fantazií a úsměvem na rtech proplouvá životem na obláčku bezstarostnosti, a zaplňuje svými zájmy a životním postojem většinu mého mimopracovního času.

Při své práci s dětmi vycházím z R. Fulghuma: VŠECHNO, CO OPRAVDU POTŘEBUJi ZNÁT, JSEM SE NAUČIL V MATEŘSKÉ ŠKOLE.

Bydlím v Brně a baví mě radovat se ze života 🙂