Představení

Absolvovala jsem studium Speciální pedagogiky na Masarykově univerzitě v Brně se zaměřením na logopedii a surdopedii, maturitní zkoušku jsem složila na jazykovém gymnáziu a dále si doplnila vzdělání jednotlivou maturitní zkouškou z předškolní a mimoškolní pedagogiky a studiem na celoživotním vzdělávání obor Vychovatelství. Již během studií jsem pracovala jako učitelka v mateřské škole a na chvíli jsem si vyzkoušela i práci vychovatelky v dětském domově pro děti se speciálnímu vzdělávacími potřebami, což považuji za největší dosavadní životní zkušenost. Na práci s dětmi se mi nejvíce líbí jejich upřímnost a nefalšovaná radost, mám ráda pestrost naší práce. V osobním životě ráda vařím a mezi můj největší koníček patří rekreační střelba.